• Data wydarzenia / Date of event:
    18 stycznia / january 2014 r.
  • Miejsce / Venue
    Ośrodek sportowo-rekreacyjny VICTORIA
    ul. Bratków 16, 43-303 Bielsko-Biała
  • Delegat WCA / WCA delegate:
  • Organizatorzy / Organisers:
    Klaudia Ciuk, Sławomir Jaskulski, @ Radosław Ciuk, BBOSiR VICTORIA
  • Sponsor główny / main sponsor:
  • Konkurencje / Events:
    3x3x3
    2x2x2
    4x4x4
    5x5x5
    3x3x3 jedną ręką / one-handed
    3x3x3 bez patrzenia / blindfolded
    Pyraminx
    Megaminx
    Skewb
  • Wpisowe / entry fee:
    15 PLN - płatne na miejscu / payment at the venue (dla zawodników z Bielska-Białej wstęp wolny)
  • Limit zawodników / competitors limit:
    150

Zarejestrowani zawodnicy / Registered competitors

» Harmonogram zawodów / Schedule

L.p. Imię i nazwisko / Full name Miejscowość / City Państwo / Country 3 2 4 5 oh 3bf p m sk
1. Mateusz Adamczyk Świerkalny Poland
2. Nikodem Adamiec Szydłów Poland
3. Dorian Bajorek Czerwionka-Leszczyny Poland
4. Dawid Barański Bielsko-Biała Poland
5. Jakub Barciaga Pszów Poland
6. Wojciech Barciaga Pszów Poland
7. Jan Barys Ustroń Poland
8. Maciej Bąk Olszyny Poland
9. Paweł Bąk Olszyny Poland
10. Brúnó Bereczki Budapest Hungary
11. Michał Bernacki Bielsko-Biała Poland
12. Piotr Bienias Katowice Poland
13. Tomek Bogdanik Dąbrówka Poland
14. Jakub Bonarski Kielce Poland
15. Hunor Bózsing Budapest Hungary
16. Antek Can Katowice Poland
17. Michał Cekus Opole Poland
18. Przemek Chlebica Dąbrowa Górnicza Poland
19. Michał Chudzik Chorzów Poland
20. Joanna Ciałoń Bielsko-Biała Poland
21. Mateusz Cichoracki Grudziądz Poland
22. Błażej Cichy Rybnik Poland
23. Klaudia Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
24. Maciej Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
25. Radosław Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
26. Karol Cudzich Kraków Poland
27. Juliusz Czakon Katowice Poland
28. Dominik Czechowski Kielce Poland
29. Kamil Drężek Kaniów Poland
30. Radosław Drozdowicz Zawiercie Poland
31. Michał Dusiński Częstochowa Poland
32. Kamil Fus Stara Wieś Poland
33. Mateusz Fydrych Świerklany Poland
34. Wojciech Fydrych Świerklany Poland
35. Wojciech Gaik Będzin Poland
36. Dawid Gałka Bielsko-Biała Poland
37. Marek Gancarz Bielsko-Biała Poland
38. Przemysław Gawełek Ustroń Poland
39. Miłosz Gdula Nowy Sącz Poland
40. Kacper Golonka Bielsko-Biała Poland
41. Adam Gottscholl Rybnik Poland
42. Kacper Górski Skoczów Poland
43. Krzysztof Górski Ochaby Poland
44. adam guzik Nowy Targ Poland
45. Michał Halczuk Lublin Poland
46. Mateusz Hanus Ochaby Poland
47. Jakub Hanuszkiewicz Łódź Poland
48. Jonatan Hrynko Żywiec Poland
49. Kacper Jach Będzin Poland
50. Filip Jagiełłowicz Katowice Poland
51. BARTOSZ JANECKI Tarnowskie Góry Poland
52. PIOTR JANECKI Tarnowskie Góry Poland
53. Bartosz Jasiewicz Bytom Poland
54. Mikolaj Jasiński Wadowice Poland
55. Franciszek Jaskulski Jastrzębie-Zdrój Poland
56. Jakub Jaskulski Jastrzębie Zdrój Poland
57. bartek jurczak Zawiercie Poland
58. Szymon Kajstura Ustroń Poland
59. Patryk Karch Ustroń Poland
60. Paweł Kasprzykowski Bielsko Biała Poland
61. Bartłomiej Klimeczek Jawiszowice Poland
62. Jonatan Kłosko Czerwionka-Leszczyny Poland
63. Wojciech Knott Rzeszów Poland
64. Artur Kosiec Żywiec Poland
65. Paweł Kowol Gliwice Poland
66. Patryk Kozieł Kozy Poland
67. Piotr Kozka Pszczyna Poland
68. Sebastian Kózka Pisarzowice Poland
69. Artur Kristof Rybnik Poland
70. Weronika Krzakiewicz Sosnowiec Poland
71. Michał Kucak Bielsko-Biała Poland
72. Jakub Kuderski Poznań Poland
73. Krzysztof Kuncki Łódź Poland
74. Tymoteusz Lesniewski Jaetrzebie-Zdrój Poland
75. Adam Lisik Kraków Poland
76. Maciej Lyer Kraków Poland
77. Łukasz Łach Jawiszowice Poland
78. szymon malinowski katowice Poland
79. Szymon Mazur Pyskowice Poland
80. Kamil Mieńko Świętochłowice Poland
81. Kacper Migacz Chełmiec Poland
82. Szymon Moroń Bielsko-Biała Poland
83. Kacper Mostowik Ustroń Poland
84. Marcin Mroskowiak Katowice Poland
85. Jan Mrożek Nowy Targ Poland
86. Mateusz Mróz Chełmiec Poland
87. Łukasz Murawski Bielsko-Biała Poland
88. Adrian Napieracz Knurów Poland
89. Grzegorz Nazencew Gliwice Poland
90. Marcin Nowak Sosnowiec Poland
91. Szymon Nowak Dąbrowa Górnicza Poland
92. Grzegorz Osierda Hecznarowice Poland
93. Bartłomiej Owczarek Mysłowice Poland
94. Mikołaj Pacek Wadowice Poland
95. Kamil Parchański Cieszyn Poland
96. Filip Paryż Zabrze Poland
97. Piotr Paśko Żywiec Poland
98. Andrzej Perczak Częstochowa Poland
99. Olivér Perge Budapest Hungary
100. Jakub Perżyło Czechowice-Dziedzice Poland
101. Bartosz Piechniak Stalowa Wola Poland
102. Jarosław Pituła Częstochowa Poland
103. Nikolett Placskó Budapest Hungary
104. Piotr Pojda Głubczyce Poland
105. Paweł Psykała Chorzów Poland
106. Adrian Reinert Zabrze Poland
107. Sonia Reinert Zabrze Poland
108. Adrian Rojna Nowy Sącz Poland
109. Szymon Salabura Olszyny Poland
110. Kuba Seiffert Katowice Poland
111. Kamil Sikora Oświęcim Poland
112. Wiktor Smaga Kraków Poland
113. Bartłomiej Sordyl Wadowice Poland
114. Kacper Stacha Sarnów Poland
115. Karol Stacha Sarnów Poland
116. Patrycja Staśko Hutki Kanki Poland
117. Wojciech Szatanowski Warszawa Poland
118. Patryk Szewczyk Katowice Poland
119. Paulina Szpilowska Pyskowice Poland
120. Konrad Szpilowski Pyskowie Poland
121. Jakub Szpyra Jastrzębie-Zdrój Poland
122. Sergiusz Szryt Lubomia Poland
123. Michał Śliwiński Przezchlebie Poland
124. Szymon Śliwiński Lyski Poland
125. Jan Śliwka Ustroń Poland
126. Mateusz Śliż Gliwice-Żernica Poland
127. Mateusz Świeczka Będzin Poland
128. Mateusz Teśluk Bielsko- Biała Poland
129. Tomasz Tokarski Bytom Poland
130. Paweł Tomal Kraków Poland
131. Michał Tomański Kraków Poland
132. Karol Tomaszewski Kielce Poland
133. Patrycja Trząska Sosnowiec Poland
134. Piotr Trząski Sosnowiec Poland
135. Mateusz Waliduda Opole Poland
136. Konrad Warmusz Knurów Poland
137. Dominik Wędzina Wadowice Poland
138. Adam Wita Czernica Poland
139. Kuba Witczak ustroń Poland
140. Paweł Włoszek katowice Poland
141. Dominik Wojciechowski Jastrzębie-Zdrój Poland
142. Jakub Wojtaszewski Rzuców Poland
143. Jakub Wolniewicz Poznań Poland
144. Marcel Wójcik Jawiszowice Poland
145. Wojciech Wójcik Dąbrowa Górnicza Poland
146. Jakub Zaczkowski Dąbrowa Góórnicza Poland
147. Wojciech Zagdan Kielce Poland
148. Remigiusz Zając Czyżowice Poland
149. Marcin Zalewski Warszawa Poland
150. Piotr Ziemba Oświęcim Poland
151. Konrad Zuziak Żywiec Poland
152. Tomasz Żołnowski Płock Poland
153. Kuba Żurawski Nowa Wieś Lęborska Poland
154. Karolina Żurek Sosnowiec Poland
Suma: 154 139 98 62 84 28 102 54 63